Księga Gości:


W tym dziale proszę zamieszczać wpisy dotyczące szkoleń na prawo jazdy, Wasze opinie czy też uwagi dotyczące zarówno naszej szkoły jak i przebiegu samego egzaminu w WORD. Wszystkie inne wpisy będą usuwane.

                                                                           Z poważaniem
                                                                         administrator strony • Jacek Skiba (wtorek, 21. luty 2017 18:41)

  Witam !!!
  Odbyłem kurs w Szkole Nauki Jazdy TOM z zakresu praktyki B+E. Jestem bardzo zadowolony z podejścia Szefa jak i całej załogi do mnie jako kursanta.Pełen profesjonalizm , ogromna wiedza i wysoka kultura są na pierwszym miejscu.Znakomite przygotowanie kursanta do egzaminu w Wordzie.
  Pierwszy egzamin praktyczny niestety otrzymałem negatyw przy sprzęganiu przyczepy ( egzaminator postąpił niezgodnie z instrukcją egzaminowania ).Po konsultacji ze Szkołą nauki jazdy, natychmiast udzielono mi pomocy i zostało przygotowane odwołanie w oparciu o obowiązujące przepisy.Dziś ponowny egzamin i zdany bez problemu. Szczerze polecam wszystkim tę Szkołę- będziecie zachwycenie tak, jak ja. Dziękuję raz jeszcze Panu Tomaszowi i Całej Załodze za przygotowanie do egzaminu.Bardzo miło wspólpracowało mi się z Państwem. Będę polecał wszystkim- pozdrawiam.

 • Krystian (piątek, 13. styczeń 2017 21:44)

  Kategoria B+E, po niefortunnie dobranej wcześniej szkole i odbytym kursie zdecydowałem się na dobranie dodatkowych godzin jazd i ćwiczeń, Instruktor nauki jazdy TOM bardzo szybko wyłapał braki i dopełnił przygotowania do egzaminu. Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście.
  Egzamin zdany za pierwszym razem. Serdecznie dziękuję i POLECAM każdemu wybór szkoły TOM bo priorytetem jest tutaj nauka ;) a nie biznes.

 • Agnieszka Gawron (piątek, 05. sierpień 2016 10:45)

  super....zdałam nareszcie za 3 razem. Oczywiście dzięki Panu Piotrowi Koleckiemu> wystarczyły 3 godz. jazdy doszkalającej ..Panie Piotrze ukłony i życzę dalszej pasji i zaangażowania w pracę i
  wiarę w kursantów

 • Marek Michalski (środa, 09. marzec 2016 11:47)

  W ZG to najlepsza szkoła jazdy :)

 • Dorota Andrzejewska (środa, 25. listopad 2015 15:35)

  Zajęcia praktyczne przebiegały w miłej atmosferze za co serdecznie dziękuję. Egzamin zdany za drugim razem niestety ale to wszystko przez stres :) dziękuję za świetne przygotowanie. Oczywiście
  polecam:)

 • adrian (czwartek, 05. listopad 2015 20:43)

  Znajomy zdawał i poleca

 • Agata Jędrzejczyk (wtorek, 06. październik 2015 17:57)

  Podpisuję się wszystkimi swymi kończynami pod poniższymi komentarzami :-)Z przyjemnością chcę się pochwalić,że udało mi się zdać egzamin w WORD-zie za pierwszym razem, a przyszłam do szkoły totalnie
  "zielona".To zasługa głównie p.Romana i Macieja Magdy.Bardzo ,bardzo im dziękuję za szkolenie teoretyczno-praktyczne,za cierpliwosć i wyrozumiałość.I pani z biura za sympatyczną atmosferę.Będę Was
  polecać !!Zmiana serwera i przebudowa strony internetowej spowodowały utratę poprzednich wpisów w księdze gości. Poniżej przedstawiamy jedynie te które udało Nam się zachować poprzez podanie maila:

 

 

Arleta B-M (piątek, 07. listopad 2014 11:51)

    Bardzo profesjonalna szkoła!!!
    Nauka na zajęciach teoretycznych i praktycznych to przyjemność, mimo początkowego stresu. Panie Paulina i Magda b.sympatyczne i b.pomocne, a Pan Roman to ogrom cierpliwości i profesjonalizmu :)Zdałam za pierwszym razem :)Dziękuję bardzo i będę polecać!

   

 

Marzan (środa, 07. maj 2014 21:46)

    Nauka jazdy po Zielonej Górze w tej szkole to przyjemność. Piotr nauczył nie tylko sprawnej jazdy, ale dał wskazówki jak to napisał kolega niżej pokonać wroga (stres) i dzięki temu ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM :) Dziękuję za wszystko i na pewno będę miło wspominać waszą szkołę i polecać :) Sukcesów i duuużo kursantów :)

   

 

Przemysław Laskowski (czwartek, 06. marzec 2014 11:55)

    Moja opinia jest prosta. Pełen profesjonalizm, każdy jest traktowany indywidualnie przez co nauka w tej szkole to przyjemność.Umawiają na egzaminy, a instruktorzy świetnie uczą i potrafią wychwycić każdy nawet najmniejszy błąd, dzięki temu nasza wiedza się pogłębia. Egzamin zdany za 2 razem. Jak powtarza instruktor Piotr za 1 razem się poznaje "wroga"- oczywiście ma na myśli stres;). Szczerze polecam.

   

 

joanna kosowicz (poniedziałek, 13. styczeń 2014 15:09)

    świetna szkoła, polecam wszystkim w niej uczą sami profesjonaliści i bardzo mili ludzie. pomagają we wszystkich formalnościach nawet umawiają na egzamin. serdecznie dzieki za przygotowanie. egzamin zdany za 1 raze!! to chyba o czyms świadczy. Polecam i pozdrawiam:)

   

 

Michalina (czwartek, 21. listopad 2013 15:29)

    Życzę szkole dalszych sukcesów i dalszego rozwoju.

   

 

Katarzyna G (czwartek, 14. listopad 2013 16:18)

    Bardzo wysoki profesjonalizm i miła atmosfera gwarantują szybkie efekty w nauce,
    Serdecznie polecam OSK Montom, super instruktorzy, mila i sympatyczna pani Paulina... Jednym slowem dobrze ze trafilam na taka szkole.


 

 • Patrycja K. (wtorek, 20. sierpień 2013 12:55)

Super szkoła, dla mnie najlepsza zdałam za 1!!!! super instruktorzy i bardzo miła atmosfera.

Polecam!!!

 • nokoro (środa, 14. sierpień 2013 14:20)

Pozdrowienia z Gdańska

 • Martyna Gruda (środa, 17. lipiec 2013 16:16)

Najlepsza szkoła jazdy w mieście. Zdecydowanie polecam Wojtka. Lekcje bez stresu i w przyjemnej atmosferze. Polecam !!!

 • Bartosz Chmielak (wtorek, 18. czerwiec 2013 17:50)

Najlepsza szkoła nauki jazdy w mieście. Miło, szybko i przyjemnie. Świetni instruktorzy (p. Wojtek) i prawko zdane (teoria za pierwszym, praktyka za drugim)

 • Ela Kubik (wtorek, 16. kwiecień 2013 23:24)

Serdecznie polecam OSK Montom, super instruktorzy, mila i sympatyczna pani Paulina... Jednym slowem dobrze ze trafilam na taka szkole. Bezstresowa oraz mila atmosfera podczas jazd pozwala na szybka nauke . Lepiej nie moglam trafic mimo ze zdalam za drugim razem... Polecam i pozdrawiam

 • Iwona Dolido (wtorek, 19. marzec 2013 12:40)

Bardzo wysoki profesjonalizm i miła atmosfera gwarantują szybkie efekty w nauce. Polecam naukę w tej szkole bo po ich kursie zdanie egzaminu to błachostka.Nauka w tej szkole przebiegła w świetnej atmosferze, instruktor ktok po kroku tłumaczył co i jak trzeba robić w super sposób :)
Polecam tą szkołę w 100 % :)

 • Natalia Głuch (piątek, 22. luty 2013 21:33)

Polecam ;)

 • Aneta Wilkosz (piątek, 04. styczeń 2013 17:07)

Bardzo dobra szkoła godna polecenia :) . Serdecznie pozdrawiam Tomasza Piotra i Pauline :)

 • Małgorzata Nowak (wtorek, 18. grudzień 2012 09:45)

Szczerze polecam OSK MONTOM :) Przesympatyczni i cierpliwi instruktorzy :) Egzamin zdany za pierwszym razem dzięki Piotrowi, który dodawał mi wiary w siebie :) Serdecznie dziękuję Piotrze i Tomku ;)

 • Kamil R. (wtorek, 27. listopad 2012 15:15)

Najlepszy OSK jaki mógł mi się trafić! Tania, szybka i kompletnie bezstresowa nauka! Egzamin zdany za pierwszym podejściem, 0 błędów na teoretycznym. Szczególne podziękowania dla Pana Tomka za super przygotowanie i Pani Pauli za wszystkie formalności. Oczywiście każdemu polecam OSK MONTOM! Szerokości i przyczepności! Pozdrawiam.

 • Dawid (wtorek, 30. październik 2012 20:12)

Egzamin zdany za pierwszym razem! To wszystko dzięki wspaniałemu instruktorowi jakim jest Pan Sylwester , serdecznie polecam szkołę MON-TOM każdemu kto chcę zrobić, szybko , tanio i bez żadnych komplikacji zrobić kurs na prawo jazdy. Pani Paulina z biura nie widzi problemów w niczym , zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie , a instruktor ? Najlepszy jaki mógł mi się trafić ! DZIĘKUJE !

 • HALINA (czwartek, 16. sierpień 2012 20:19)

Zdałam dzisiaj egzamin .Bar dzo chciałabym podziękować TOMASZOWI za cierpliwość i PIOTROWI za wiarę i dodanie wierzenia w siebie .Bardzo polecam MON- TOM .Bo instruktorzy to tacy zwyczajni ludzie .Po prostu są swoi .pozdrawiam serdecznie .

 • TOMASZ.W (środa, 13. czerwiec 2012 18:47)

Bardzo dobra szkoła, polecam. Zdałem za pierwszym razem dziękuje panu Piotrowi I Tomaszowi za cierpliwosc i wyrozumiałość ,polecam MONTOM .DZIĘKI

 • Seba (poniedziałek, 14. maj 2012 21:33)

nie ma lepszego instruktora w zielonej niż Pan Sylwek;)z jego pomocą zdałem za pierwszym razem;)

 • Aleksandra (czwartek, 19. kwiecień 2012 15:19)

Szkołę wybrałam zupełnie przypadkowo, ale wcale tego nie żałuję! Teoria "wyłożona" ciekawie i niezwykle sprawnie. Praktyka - co tu dużo gadać: zdałam za pierwszym razem, więc z pewnością uczą dobrze :) Serdecznie polecam p. Michała, niezwykle konkretny, opanowany człowiek :) Super instruktor! Polecam MONTOM z czystym sumieniem każdemu!

 • Żaneta (czwartek, 22. marzec 2012 22:07)

Pomysł rozpoczęcia kursu na prawo jazdy był w moim przypadku bardzo spontaniczny. Gdy zobaczyłam plakat "MONTOM", wybrałam się do biura w Żaganiu, w którym bardzo miła Pani podała terminy szkolenia :) Teoria jak i praktyka odbywały się w bardzo elastyczny godzinach, na zajęciach panowała bardzo miła atmosfera.
Teoria minęła wyjątkowo szybko dzięki anegdotom Tomka ;) aa praktykę będę wspominać fantastycznie dzięki Piotrowi, który jest naprawdę bardzo cierpliwym i co najważniejsze przesympatycznym instruktorem!
Podsumowując dziś o 11.15 zdałam teorię, a o o 13.02 zostałam nagrodzona arkuszem przebiegu egzaminu praktycznego z wynikiem POZYTYWNYM! ;)
Dziękuje Wam za ten cudownie spędzony czas! Pozdrawiam serdecznie i nie zmieniajcie się!

Pozdrowienia dla całego ośrodka szkoleniowego

 • Małgorzata Struś (czwartek, 08. marzec 2012 10:06)

Hurrrra!!!!!!!!!! EGZAMIN ZDANY ZA PIERWSZYM RAZEM - 07.03.2012r.
BARDZO Serdecznie polecam OSK MON TOM!!!!! Przesympatyczny zespół ludzi tam pracujących, a dzięki temu miła i bez stresowa atmosfera pomagająca w przyswajaniu wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej.
Chciałam serdecznie podziękować za przygotowanie mnie do egzaminu zarówno z teoretycznej (DZIĘKUJĘ PANIE TOMKU!)oraz praktycznej strony. I tu chciałabym złożyć serdeczne podziękowania Panu Łukaszowi oraz Panu Michałowi, którzy w bardzo profesjonalny, lecz niepozbawiony humoru, sposób prowadzą zajęcia. Swoje podziękowania składam również Pani Paulinie za wyrozumiałość dobre słowo i pomoc jest Pani KOCHANA. Jeszcze raz z całego serca Dziękuję za odbyty kurs, dobre słowo będzie niesione dalej w świat :)

 • Daria Kurzepa (piątek, 10. luty 2012 12:56)

Z całego serca dziękuję P. Michałowi, dzięki któremu zdałam egzamin za pierwszym razem i bez stresu! Taki instruktor to marzenie ;) CIERPLIWY, dobrze tłumaczy, i co najważniejsze- nie krzyczy ;)Nauka jazdy z P. Michałem to sama przyjemność ;)

Bardzo dobra szkoła, polecam

 • Dorota Pietrzak (wtorek, 10. styczeń 2012 13:37)

Poniżej przesyłam moją małą twórczość, która powstała po zdaniu za pierwszym razem egzaminu :)

I Wierszyk
MON TOM

Gdy się na kurs u Państwa zapisywałam
Ogromne wątpliwości miałam.
Pan Tomasz tajniki przepisów ruchu drogowego wykłada
Na pytania spokojnie odpowiada.
Biurem rządzi Pani Paulina
Bardzo miła z niej dziewczyna.
Parę lat temu córka Agata z kursu u Was skorzystała
Za pierwszym razem egzamin na Prawo Jazdy zdała.
Ja też o tym marzyłam więc u Was się zjawiłam
Egzamin w WORD-zie na 30/12/2011r. wyznaczony
Został za pierwszym razem przeze mnie zaliczony.


Zielona Góra, 2011-12-30
Dziękuję

Dorota P.


Drugi wierszyk to podziękowania dla mojego Instruktora, którym był Pan Łukasz.

Instruktorze Łukaszu

Dziękuję za cierpliwość, za wytrwałość
W niektórych momentach za odwagę i wyrozumiałość
Nigdy nie zapomnę, co mnie z Panem spotkało
Tych pierwszych jazd przy których strachu najadłam się niemało
Przepraszam, że sprzęgło za słabo schodziło
Lecz ja myślałam , że o to chodziło
Pan mówił gazu gazu-wiem jechać muszę
Ale jakie ja przy tym przechodziłam katusze
Za parę dni Panie Łukaszu Prawo Jazdy otrzymam
I kurs Nauki Jazdy z Panem będę mile wspominać

 • Ewelina G. (czwartek, 05. styczeń 2012 18:36)

Świetna szkoła ,świetni instruktorzy !
Naprawdę polecam :)
z wyróżnieniem dla pana Piotra i Tomka :)

 • Anna Wierzel (czwartek, 29. grudzień 2011 11:42)

Jako osoba , która zmieniła instruktora z całą pewnością polecam pana MichaŁa. W 15 h wypełnił braki i przekazał mi wiedzę niezbędną do zdania egzaminu (i to za 1 razem ;) ). A więc nie jestem w stanie wyrazić wdzięczności jaką darzę tego człowieka. Niesamowity spokój i klarowne przekazywanie wiedzy. Takich ludzi się ceni i szanuje .POLECAM !!!

DZIĘKUJE PANIE MICHALE I POWODZENIA ;) !

 • Krzysztof S. (czwartek, 01. grudzień 2011 21:14)

Jeżeli pójdziecie do tej szkoły, to bądźcie pewni, że zdacie na prawo jazdy. I pytajcie się z miejsca o instruktora Michała. Jest to przewspaniały człowiek, uosobienie spokoju i pełen perfekcjonizm w tym co robi. Gdyby nie on to na pewno bym nie zdał tego egzaminu.


 

 

 

 

 

Login

 


 

Przemysław Z .

08/06/11 o 15:38

 

Bardzo dziękuję za rzetelne przygotowanie mnie do egzaminu :D Wg. mnie najlepsza szkoła jazdy w okolicach, dzięki wam zdałem za pierwszym razem. Polecam wszystkim szkołę nakuki jazdy Montom.

 

 

 

Ania Z

29/03/11 o 23:34

 
   

 

Nie mogę sobie odmówić przyjemności wyrażenia swoich podziękowań dla szkoły i osób bez których zdanie egzaminu za pierwszym podejściem i bezstresowy jego przebieg nie byłoby takie łatwe...
Ogromne podziękowania dla Tomka, który przyswajalnie, klarownie i przejrzyście przekazał mi wiedzę teoretyczną:)
Natomiast jeszcze większe dla podziękowania dla Michała za niesamowitą cierpliwość, wyrozumiałość, spokój, zaangażowanie, świetną,bezstresową atmosferę oraz życzliwość.
To najlepszy instruktor na jakiego mogłam natrafić.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.

 

 

 

Agnieszka F.

 

13/12/10 o 19:09

 
   

 

Bardzo dziękuję za super przygotowanie do egzaminu !!! To dzięki Wam zdałam za pierwszym razem !!! Duże podziękowania dla cierpliwego i spokojnego p. Michała :) Jeszcze raz dziękuje i Wszystkim polecam "MON-TOM" !!!

 

 

 

krzysiek

27/10/10 o 0:25

 
   

 

WIELKI POZYTYW za to, ze są auta, są instruktorzy i wszystko przebiega SPRAWNIE. I za to wielki PLUS :)

 

 

 

ALEKSANDRA.N.

 

03/08/10 o 11:56

 
   

 

Dziękuję Wam za ekstra przygotowanie do egzaminu i za miłą i profesjonalną obsługę!wszystkim polecam MONTOM!!!ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!!!

 

 

 

choleryczka

26/02/10 o 11:34

 
   

 

Jeżeli chcesz zdać egzamin,to tylko u Tomka i Moniki ;;NIE ZASTANAWIAJ SIĘ''zadzwoń do nich już dziś.Ja zdałam w sierpniu 2009r.za pierwszym razem to dzięki nauce w MON TOM.Tomek,Monika jesteście przewspaniali.Bardzo,bardzo,
ale to bardzo Wam dziękuję.
M-ądrze
O-mawiają
N-aukę

T-eorji
O-o
M-ożliwości jazdy

T-łumaczy
O-mawia
M-onitoruje
E-fekty
K-ursu

M-ocna
O-sobowość
N-ie do podrobienia
I-nteligentna
K-onkretna
A-utentyczna

T-omek
K-amil
A-drian
C-ała
Z-ałoga
Jesteście bardzo dobrzy w tym co robicie.Wszystkim Was polecam

 

 

 

Julita

27/01/10 o 13:01

 
   

 

Dziękuje Kochani dziś właśnie dzięki Wam zdałam swój pierwszy egzamin na prawo jazdy,jesteście wspaniali bardzo wyrozumiali i profesjonalni w tym co robicie.Wszystkim polecam szkołę Mon-Tom,jeszcze raz bardzo dziękuje pozdrawiam

 

 

 

kursantka

26/01/10 o 14:26

 
   

 

Dziękuje Tomkowi i Monice za profesjonalne przygotowanie do egzaminu.Polecam tę szkołe każdemu kto chce być rzetelnie przygotowany w bardzo miłej atmosferze,są to ludzie bardzo sympatyczni doskonale uczą wszystko potrafią wytłumaczyć na spokojnie.Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam :)

 

 

 

Kamila

 

15/12/09 o 19:13

 
   

 

polecam szkołę Tomka z tego względu że umieją dobrze przygotować do egzaminu warto iść do nich ;)) na prawdę polecam

 

 

 

Łukasz

 

24/07/09 o 23:10

 
   

 

Witam !!!

Powiem krótko Monika jak i Tomek są ludźmi , którzy prowadzą innych do zdobycia wybranego celu. Dzięki nim zdobyłem prawo jazdy. Cieszę się , że trafiłem do tej , a nie innej szkoły.
Będę polecał was wszystkim.
Pozdrawiam Łukasz

 

 

 

Andrzej W-ki

 

09/07/09 o 13:14

 
   

 

dzięki tej szkole zdałem. Monika i Tomek to profesjonaliści i mili ludzie, fajnie z nimi jeździ się. Punktualni i wyrozumiali. Polecam! Pozdrowionka!

 

 

 

Debeściak

 

07/06/09 o 14:20

 
   

 

Powiem krótko pan Tomek jak i pani Monika najlepsi instruktorzy, nie ma co sie obawiać ze dostanie sie czymś po głowie albo usłyszy coś nie miłego tak jak to było w ośrodku szkoleniowym DELTA Żagań .chyba że z własnej winy. Jak najbardziej polecam szkołę MON-TOM ponieważ sprzęt jest nowy chodzi bez problemu a do nauki instruktorzy podchodzą z pełnym profesjonalizmem ;) POLECAM !!! Radziu ;)

 

 

 

motocyklistka

30/05/09 o 8:45

 
   

 

Jaki macie motocykl do nauki i jaka macie zdawalność na motocyklu. Jestem kobietą i interesuje mnie czy macie doświadczenie jeśli chodzi o uczenie dziewczyn.

 

 

Komentarz:

Witam serdecznie

Motocykl to Yamaha YBR 250 (taki sam jak na egzaminie w WORD Zielona Góra). Jeżeli chodzi o zdawalność na kat."A" to dopiero zaczynamy uczyć na tą kategorię. Natomiast instruktorzy uczący kat."A" mają bardzo duże doświadczenie w innych kategoriach.

08.09.2009r. aktualizacja wpisu

Na dzień dzisiejszy mamy 100% zdawalność na kat."A".

gosia

 

13/05/09 o 11:18

 
   

 

Świetny, bardzo cierpliwy, a przy tym niesamowicie sympatyczny i mądry instruktor!(miałam przyjemność uczyć się pod okiem Pana Tomka).Jeśli nawet ja zdałam na prawko, fakt mówi sam za siebie...:)

 

 

 

Agnieszka

27/02/09 o 16:03

 
   

 

Trafiłam do tej szkoły przez przypadek, kurs robiłam w innej szkole i okazało się, że mam braki (zresztą 3 poprzednie egzaminy nie zdałam :( ). Tak więc bardzo dziękuję za prawidłowe przygotowanie mnie do egzaminu - wkońcu udało się go zaliczyć. Będę Was polecać. Pozdrawiam Agnieszka

 

 

 

Wiola

 

27/01/09 o 16:12

 
   

 

Polecam tę szkolę.Pan Maciej jest bardzo cierpliwy i sympatyczny.Dzięki niemu polubiłam jazdę samochodem.Polecam wszystkim:)

 

 

 

Grzesik :)

 

23/01/09 o 12:01

 
   

 

Szkoła Najlepsza w Polsce :)Serdecznie POLECAM!!! Profesjonalni instruktorzy i instruktorka:)Bardzo cierpliwi i sympatyczni. Ale co tu gadac WYBIERZCIE tą szkołę to sie przekonacie!!! Pozdrawiam...

 

 

 

Grzegorz

27/12/08 o 13:21

 
   

 

Na szkolenie wybrałem się bez przekonania, ale w trakcie kursu byłem już bardzo zadowolony - instruktorzy mają dobre podejście do kursanta. Nauczyłem się wszystkiego co potrzebne i egzamin zdałem za pierwszym razem :) Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie mnie i cierpliwość :)

 

 

 

Aneta

 

28/11/08 o 18:51

 
   

 

Najlepsza szkoła w mieście :):): naprawde z całego serducha polecam, spokojni, cierpliwi i bardzo kompetentni instruktorzy, na których rade zawsze można liczyć :) Monisia i Tomciu baaaaaardzo serdecznie Wam dziekuje za pomoc w otrzymaniu upragnionego "plastiku" pozdrawiam

 

 

 

fiber

 

17/11/08 o 22:37

 
   

 

Szkoła godna PLECENIA! Sam doświadczyłem. Pozdrawiam i dziękuję.

 

 

 

Nie ma prawka

30/09/08 o 21:01

 
   

 

Ile macie instruktorów? Czy są cierpliwi?

 

 

Komentarz:

Na dzień dzisiejszy jest 3 instruktorów (w tym jedna kobieta :) ). Co do cierpliwości instruktorów najlepiej przekonać się samemu - jak do tej pory nie spotkałem się z opinią negatywną na ten temat.

Edi

18/07/08 o 6:32