System rezerwacji online

Oddajemy do Państwa dyspozycji system rezerwacji godzin nauki jazdy online przez Internet. Jest to pierwszy system rezerwacji umawiania jazd przez internet wprowadzony w Zielonej Górze, jak również jeden z pierwszych w Polsce. Nasz system uruchomiliśmy już w 2010r., jednak cały czas go ulepszamy dla Państwa.

 

Na dzień dzisiejszy jest zablokowana możliwość zakładania kont (dlatego w celu utworzenia konta prosimy o kontakt telefoniczny 537-103-103) lub osobisty         w biurze. Przepraszamy za powyższe utrudnienia, ale wynikają one z braku możliwości połączenia systemu z Portalem OSK do obsługi profilu PKK (jak zostanie uruchomiony system CEPIK, to odblokujemy powyższą opcję).  System rezerwacji przez Internet w pierwszej fazie zaczyna obejmować osoby szkolące się na kursie podstawowym, a pozostałe są stopniowe wprowadzane.

 

 

Dla osób nie posiadających dostępu do Internetu nadal istnieje możliwość umówienia się na jazdy telefonicznie pod numerem 537-103-103                       lub osobiście w biurze Naszej firmy w Zielonej Górze.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Naszą firmą.